Copywriter i redaktor – HOW MAY I SERVE YOU?

jest sens copywriter i redaktor

Posted by on Czerwiec 10, 2017

Życie nie powinno ograniczać się do palenia papierosów, spania i picia kawy.

Lubię pomagać. Nic mnie tak nie motywuje do działania, jak właśnie chęć niesienia pomocy innym. Tę swoją cechę chętnie wykorzystuję w pracy.
Jako copywriter i redaktor mam okazję współpracować m.in. z autorami książek, grafikami i fotografami. Cieszę się, że przydaję się w realizacji różnych projektów i mogę należeć do zespołu, który tworzy spójną całość. W sytuacjach konfliktowych staję pomiędzy poróżnionymi stronami doprowadzając do kompromisu. Mediacja pozwala mi na zaspokojenie silnej potrzeby sprawiedliwości i zgody.

„Godzimy się z tym, że nie jesteśmy wieczni, ale nie możemy znieść tego, aby sprawy nasze i czyny utraciły nagle w naszych oczach wszelki sens. Wtedy bowiem obnaża się pustka, która nas otacza…”
Antoine de Saint-Exupéry

Zawsze kieruję się rozumem i intuicją. Uważam, że wszystko ma swój sens, dlatego też powstała moja strona, którą tworzę samodzielnie – stąd pewnie jej nieco koślawy wygląd. Jestem ciekawa, co to zmieni w moim lub czyimś życiu. Papierosy, spanie i kawa to nie są jedyne przyjemności, przecież jest jeszcze PlayStation, a jeśli jest PlayStation, to na drugim końcu świata jest też Japonia, którą bardzo chcę kiedyś zwiedzić.

Napisz, jeśli mogę Ci w czymś pomóc, a jeśli chcesz mnie bliżej poznać, zaglądaj na bloga i obserwuj mnie na Facebooku lub Instagramie.

Comments

Be the first to comment.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Simple Business by Nimbus Themes
Powered by WordPress